Palm Os Serial 
Bugün:

Serial Bul

Menü
Ana Sayfa
Windows Serial
Linux Serial
Mac Os Serial
Beos Serial
CE Serial
AmigA Serial
Palm Os Serial
Pocked PC Serial
Symbian Os Serial
Palm Pilot Serial
Detayli Serial Arama
Eklenmeye Göre sirala
Serial Ekle
iletisim/ Hakkinda Affialite ( Ortaklik )


Harf Siralamasi
# A B C D E F G H I J K L M
N O P Q R S T U V W X Y Z

Site istatislikleri
Toplam Palm Serial: 15
Toplam Gösterim: 899
Veri Tabani Formati : MySQL
Veri Tabani Boyutu : 5 Kb
Script Boyutu : 528 Kb
Script Dili : Php

Text Reklam Alani

Ekonomik Etkili Reklam

Toplistler

En Çok Görüntülenen 40 Serial
Program Adi Eklenme Tarihi Görüntüleme Çalisma Orani %
Pocket Tunes 3.1.3 Deluxe13-08-200715950.00
Monopoly 1.1213-08-20078733.33
Multiplayer Championship Poker Texas Hold'em Edition 1.113-08-2007840.00
Agendus Professional 10.0713-08-20078050.00
Opera 8.0013-08-200776100.00
Agendus Professional13-08-2007670.00
3DNA Desktop13-08-2007570.00
Solitaire Mania Pro 1.0913-08-2007500.00
MxCalc 1.113-08-20074366.67
SplashShopper 2.5413-08-200742100.00
SplashMoney 2.9513-08-2007370.00
LumiX 1.1213-08-2007310.00
Movilogic 213-08-2007290.00
Cascade 2.013-08-2007290.00
Hormonal Forecaster 4.0g13-08-20072850.00
Serial Portal'in amaci, sizi kliselesmis serial sitelerinden kurtarmaktir.
Ayni zamanda yabanci sitelerin saltanatina son verip, hizli ve guncel bir arsiv sunmaktir.

Sitedeki tüm serial'ler internet den derlenerek hazirlanmistir.Sitedeki serial'lerden dolayi site sahibi sorumlu tutulamaz.
Ayrıca bu site materyalleri kendi sunucusunda barındırmamaktadır ve sorumlulukları kaynaklara aittir.
Sitemizdeki linklerin yasa disi olarak kullanimindan dogacak her turlu sorumluluk kullaniciya aittir.
Hak sahibinin talebi durumunda sitemizden kaldırılacaktır.
Siteye giren herkez bu kurali kabul etmis sayilir.
Özlü Söz: Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu!
SerialTURK.Net®

Hacker SAFE